Wspomóż zoo

Drodzy Państwo, jak Wiecie nowotomyskie Zoo jest jednym z najmniejszych ogrodów w Polsce, mimo to z wielką determinacją próbujemy dorównać znanym i często odwiedzanym ogrodom w dużych miastach. Każda działalność wiąże się z potrzebami finansowymi. Pomimo ambitnych planów jakie sobie stawiamy, jesteśmy świadomi że bez pomocy ludzi dobrej woli będą one trudne do zrealizowania. Dlatego też zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych.

Co w zamian?

Wsparcie pojmujemy jako obustronne zaufanie oraz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że darowizna przekazana przez Państwa będzie służyć promocji wizerunku Państwa firmy. Nam natomiast wszelka pomoc pozwoli na zrealizowanie ambitnych planów mających na celu poprawę warunków bytowych zwierząt.

Nie ukrywamy, iż najbardziej pomocna dla nas byłaby darowizna stała lub okresowa co pozwoli nam na ciągłe rozwijanie się i podnoszenie poziomu atrakcyjności ogrodu w naszym mieście. Rozumiemy również, że nie każdy może sobie pozwolić na taki szczytny gest – dlatego też mile widziana będzie także pomoc jednorazowa.

W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

  • ekspozycję logo Państwa firmy na zrealizowanym projekcie
  • promocję na oficjalnej stronie internetowej

Dane kontaktowe

tel./fax 061 44 22 297
e-mail: biuro@zoonowytomysl.pl
www.zoonowytomysl.pl
nr rach.: 49 1020 4144 0000 6402 0079 2614

Adres placówki

Park Miejski
w Nowym Tomyślu
ul. Topolowa 11
64-300 Nowy Tomyśl